Kurumsal

Hakkımızda

 

Gaziantep Çelik Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Gaziantep Örnek Sanayi Sitesi bölgesinde 2004 yılında kurulmuş olan, teknolojiye dayalı, sanayimizin modern dökümhanelerinden biridir. Teknik imkânlarının yanında tecrübeli teknik kadrosu ile Dünya malzeme standartlarına uygun, darbeye ve aşınmaya dayanıklı döküm parçaları üretmektedir. 1 kg dan 12500 kg net ağırlığa kadar Ni-Hard, paslanmaz çelik, düşük ve yüksek alaşımlı karbon çelik, aşınmaya dayanıklı manganlı çelik, döküm parçaları standartlara uygun olarak dökülebilmektedir.

 

Teknolojiyi yakinen takip eden Gaziantep Çelik Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Bi - Metal teknolojisini TTGV ve TÜBİTAK’ın destekleriyle hayata geçirerek, müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sağlamıştır. AR-GE çalışmalarını ve üniversitelerle yaptığı işbirliğini sürekli kılmak misyonu olmuştur. Bunun sonucunda müşterilerinin talep ve isteklerine uygun en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Firma, müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek düzeyde tutmaya devam edecektir.

 

Firma, ISO 9001 – 2000 KALİTE KONTROL Yönetim Sistem Sertifikasına sahiptir. CNC destekli hassas model yapımı, Was Foundry Master Spektrometre cihazı, bilgisayar kontrollü ısıl işlem, metografik inceleme, sertlik ölçümü, talaşlı işlem ünitesi , Spartan 310-AB Kum Mikseri , GV 2 Zimmerman kalıplama makineleri, soğuk kutu maça makinesi vb. ekipmanları ile döküm teknolojisini yakından takip etmektedir.

 

 

ÜRÜNLER

 

• İnşaat Maden ve Konkasör

Konkasör kırıcı çeneleri, primer, sekonder ve darbeli kırıcı yedekleri, konik ve dik milli kırıcı yedekleri.

 

• Otomotiv & İş Makinaları

Ağırlık, dönüş, tanpon,pedal muhtelif yedek parçalar

 

• Çimento ve Toprak Sanayi

İnşaat sektöründe kullanılan ağır makineler için parça üretimi.

 

• Makina İmalat Sanayi

Pompa gövdeleri, dişliler, vinç tekerleri, kasnaklar  ve makina ekipmanları

 

• Bi-Metal

Çimento sanayi kırıcı çekiçleri, konkasör kırıcı çekiçleri, bazalt, kuartz, dere taşı gibi sert maden kırmada ve öğütmede kullanılan çekiçler.

 

ANASAYFA

ÜRÜNLERİMİZ

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

BİZİ SOSYAL MEDYADA

TAKİP EDİN

KALİTE KONTROL

Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz

Powered by

İNŞAAT MADEN & KONKASÖR

OTOMOTİV & İŞ MAKİNALARI

ÇİMENTO & TOPRAK SANAYİ

MAKİNA İMALAT SANAYİ

Bİ-METAL

KALİTE KONTROL

LABORATUVAR

DÖKÜMHANEDEN GÖRÜNTÜLER