Gaziantep Çelik Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Gaziantep Örnek Sanayi Sitesi bölgesinde 2004 yılında kurulmuş olan, teknolojiye dayalı, sanayimizin modern dökümhanelerinden biridir. Teknik imkânlarının yanında tecrübeli teknik kadrosu ile Dünya malzeme standartlarına uygun, darbeye ve aşınmaya dayanıklı döküm parçaları üretmektedir. 1 kg dan 12500 kg net ağırlığa kadar Ni-Hard, paslanmaz çelik, düşük ve yüksek alaşımlı karbon çelik, aşınmaya dayanıklı manganlı çelik, döküm parçaları standartlara uygun olarak dökülebilmektedir.

Teknolojiyi yakinen takip eden Gaziantep Çelik Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Bi - Metal teknolojisini TTGV ve TÜBİTAK’ın destekleriyle hayata geçirerek, müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sağlamıştır. AR-GE çalışmalarını ve üniversitelerle yaptığı işbirliğini sürekli kılmak misyonu olmuştur. Bunun sonucunda müşterilerinin talep ve isteklerine uygun en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Firma, müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek düzeyde tutmaya devam edecektir.

Firma, ISO 9001 – 2000 KALİTE KONTROL Yönetim Sistem Sertifikasına sahiptir. CNC destekli hassas model yapımı, Was Foundry Master Spektrometre cihazı, bilgisayar kontrollü ısıl işlem, metografik inceleme, sertlik ölçümü, talaşlı işlem ünitesi , Spartan 310-AB Kum Mikseri , GV 2 Zimmerman kalıplama makineleri, soğuk kutu maça makinesi vb. ekipmanları ile döküm teknolojisini yakından takip etmektedir.